نسخه‌ی آنلاین
Hacoupian Logo
خبرنامه هاکوپیان :: شماره 1 1395/11/21
درود {name} گرامی
بسیار خرسندیم که شما از مشترکین خبرنامه‌ی هاکوپیان هستید. از این پس در پایان هر هفته با آخرین اخبار هاکوپیان و مطالب جذاب و خواندنی در زمینه‌ی مد و پوشاک در خدمت شما هستیم. مشتاقانه منتظر دریافت انتقادها و پیشنهادهای شما از طریق پاسخگویی به همین نشانی ایمیل هستیم.
سپاس از مردم سرزمینم
سپاس از مردم سرزمینم
سپاس از مردم سرزمینم، ایران که یک بار دیگر نیز به ما اعتماد کردند و نام بهترین را بر ما نهادند و در طول نیم قرن تجربه و تخصّص حرفه‌ای، همواره بهترین مشوّق ما برای دستیابی به اهدافمان بوده و هستند.
ادامه...
اکسسوری‌هایی که هر مرد خوش پوشی باید داشته باشد
اکسسوری‌هایی که هر مرد خوش پوشی باید داشته باشد
اکسسوری‌های آقایان، از پوشت تا کیف، می‌تواند تاثیر زیادی در ظاهر آن‌ها داشته باشد و همین تیپ و ظاهر هم می‌تواند تا حدی بیانگر شخصیت افراد باشد. انتخاب هر یک از آن‌ها باید با توجه به استایل و لباس‌ و جایی که قرار است بروید، صورت بگیرد. لوازمی را انتخاب کنید که بتوانید تا مدت‌ها استفاده و با لباس‌های مختلفی ست کنید.
ادامه...
هاکوپیان، برند برتر ایرانی
هاکوپیان، برند برتر ایرانی
در نخستین دوره‌ی جشنواره‌ی نام نشان (برند) برتر ایرانی، هاکوپیان موفق به دریافت تندیس برنزین جشنواره گردید.
ادامه...
چگونه در ۳۰ سالگی خوش پوش باشیم؟
چگونه در ۳۰ سالگی خوش پوش باشیم؟
دهه‌ی سی زندگی، دورانی است که شما از بی‌تجربگی‌ها فاصله می‌گیرید و قرار است خود را به عنوان فردی پخته و باتجربه به جامعه معرفی کنید که پوشش شما در این امر نقش مهمی دارد. در محافل کاری و رسمی پوشیدن لباس‌های اسپورت نمی‌تواند تاثیر خوبی بر روی دیگران بگذارد. پس با ورود به دهه‌ی سی، باید یک سری لباس رسمی در کمد خود داشته باشید. لباسی که هم جوان پسند باشد و هم رسمی بودن شما را نشان دهد. در این مطلب قصد داریم به تعدادی لباس اشاره کنیم که در این سن و سال باید در کمد خود داشته باشید.
ادامه...
۱۰ لباس‌ مردانه‌ای که هیچ وقت از مد نمی‌افتد
۱۰ لباس‌ مردانه‌ای که هیچ وقت از مد نمی‌افتد
کوکو چنل زمانی گفت: “فشن کم کم محو می‌شود و فقط استایل است که می‌ماند.” شاید جمله‌ی این طراح معروف یکی از ماندگارترین جمله‌هایی باشد که به حقیقت پیوسته است. فشن همیشه در حال تغییر است. امروز می‌آید، فردا نیست. اما هنوز استایل‌هایی هستند که می‌توان برای سال‌ها از آن‌ها استفاده کرد و در عین حال خوش پوش ماند. اکثر این استایل‌ها از نوع کلاسیک هستند.
ادامه...
تمایلی به دریافت خبرنامه ندارید؟ لطفاً اینجا را کلیک کنید.
تلفن دفتر مرکزی: 02196621000
ساعت کاری دفتر مرکزی: ۰۸:۰۰ الی ۱۶:۳۰
نشانی دفتر مرکزی: تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر (جم)، نبش کوچه وفا، پلاک ۲۴
کد پستی دفتر مرکزی: ۱۵۸۹۶-۱۵۸۴۱
راهنمای خدمات | تماس با ما
telegram icon instagram icon facebook icon twitter icon linkedin icon aparat icon
شرکت واحد صنعتی پوشاک هاکوپیان